Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Atelier

Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: W. Midelfart

Kunstnerforbundet 1961, kat.nr. 89.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000