Dahl, Hans(1849-1937)
Oppdaget! Vest Norge
Olje på lerret
92x44
Signert nede t. v.: Hans - Dahl. Berlin.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden: "Entdeckt" (West Norwegen) Hans Dahl, samt påtegnet: Berlin - Wilmersdorf Brandenburgische Str. 38.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00