Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Lærdal
Olje på lerret
105x157
Signert nede t.v.: A Normann
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Internationale Kunst Ausstellung, Berlin 1896, kat.nr. 2641.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000