Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Fiskende gutter ved tømmerhus
Olje på lerret
53x46
Signert nede t.h.: J. Ekenæs
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
53x46
Signert nede t.h.: J. Ekenæs
Vurdering