Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Gutt på skogssti

Olje på lerret
62x86
Signert nede t.v.: Herman W. Anker.

Vurdering
NOK 16 000–18 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 18 500