Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 76 000