Wexelsen, Christian(1830-1883)
Seterbruk ved elv i fjellandskap 1867
Olje på lerret
85x127
Signert og datert nede t.v.: C. Wexelsen Xania 1867-69.
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
85x127
Vurdering
NOK 40 000–50 000