Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Wexelsen, Christian(1830-1883)
Seterbruk ved elv i fjellandskap 1867

Olje på lerret
85x127
Signert og datert nede t.v.: C. Wexelsen Xania 1867-69.

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000