Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Høyonn, to piker og hest

Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Axel Ender

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 84 000