Ender, Axel(1853-1920)
Høyonn, to piker og hest
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Axel Ender
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 84 000
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Axel Ender
Vurdering