Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Folkeliv i Sørfjorden 1877

Olje på lerret
113x192
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller. 1867.

Påtegnet på baksiden av rammen: Norwegischer Fjord Preise 2,260 Gulden. Morten Müller Conci... für Medaille.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 205 000