Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Lekende barn ved fontene

Olje på plate
60x73
Usignert

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000