Ross, Christian Meyer(1843-1904)
Folkeliv ved vannpost, Sora 1884
Olje på lerret
81x58
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.v.: CM Ross. Sora 1884.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
81x58
Vurdering