Hansteen, Nils(1855-1912)
Nordmarka 1884
Olje på lerret
25x48
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1884
Norges Jubilæumsutstilling 1914.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
25x48
Vurdering
NOK 10 000