Askevold, Anders(1834-1900)
Ekelandsvannet ved Bergen 1862
Olje på lerret
44x74
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: A. Askevold. 1862.
Påtegnet på lapp, på blindrammen: Ekelandsvandet, (binnen...)(?) bei Bergen (Norwegen) Preis 600.00 Mark.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00