Munthe, Ludvig(1841-1896)
Vinterlandskap med rev 1867
Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.h.: L. Munthe. 1867
Påtegnet med tittel på basksiden på blindrammen: Vinterlandskap.
Bergens Kunstforening 1867.
Vurdering
NOK 70 000–80 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000