Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Kvinne og gutt

Olje på lerret
60x42
Signert nede t.v.: N. Bergslien

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000