Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Selvportrett

Olje på plate
17,5x15,5
Usignert.

Påtegnet på baksiden av platen: Selvportret af Fritz Thaulow Malet i 1887 eller 1888. Fritz Thaulow Selvportræt malet ombord i Kutter B.B. under ophold i Lieth Scotland 1887 eller 1888.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000