Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Festning ved havet

Olje på lerret
33x45
Signert nede t.h.: F. T.

Påtegnet med verifisering av Nasjonalgalleriet fra 1947 av O. Dørje-Haug på baksiden av lerretet, samt påtegnet nr. II.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000