Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Nedfallen tømmerbrygge

Olje på lerret
35x52
Signert nede t.h.: F.T.

Påtegnet med verifisering av Nasjonalgalleriet fra 1947 av O. Dørje-Haug på baksiden av lerretet, ikke påtegnet med nr., har fått ny blindramme. Antagelig nr. I i samlingen av studier.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000