Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Havnen i Dieppe

Olje på lerret
66x93
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet på baksiden: Port à Dieppe 1894 marée haute.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 180 000