Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap med hus 1898

Olje på lerret
21x26
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 98.

Påtegnet med noe utydelig dedikasjon nede t.v.: À Mme Suzann Clere Souvenir ap... des amis Frits Thaulow ... 98.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 120 000