Egedius, Halfdan(1877-1899)
Vannliljer
Olje på plate
24x33
Signert nede t.v.: H. Egedius
Påtegnet på baksiden av platen: Hr. Julius Hansen med Frue. I Anledning deres Sölvbryllup med hjertelig Gratulation C og H Egedius. 17 Oktober 94. Samt noe utydelig påtegnet: C. Egedius er ... Carl Egedius.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000