Frich, Joachim(1810-1858)
Rytter på sti i fjellandskap 1839
Olje på lerret
29x38
Signert og datert nede t.h.: Frich 1839.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
29x38
Vurdering