Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Jente med kvist i favnen

Olje på lerret
97x66
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000