Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne med brosje
Olje på lerret
35x41
Signert og utydelig datert oppe t.v.: Karsten - ?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
35x41
Vurdering