Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000