Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Vurdering