Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 55 000