Vinterlandskap
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering