Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Gjenreisning 1943

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 43.

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 140 000