Nesch, Rolf(1893-1975)
Fisk 1971
Metalltrykk, lysmål
48x62
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 2 mai 1971
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Fra fiskeserien.
Vurdering
NOK 35 000–40 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00