Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Tigger

Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie

Påtegnet med tittel, datert 60, og signert på baksiden, av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000