Kihle, Harald(1905-1997)
Dugurd
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: H Kihle
Påtegnet med tittel samt: Hakadal 51, og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 54 000 med forbehold
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: H Kihle
Vurdering