Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Ut i rommet 1972
Rian, Johs. (1891-1981)
Ut i rommet 1972

Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering