Knoff, Johan(1935-)
Bari i Roma II 1984
Collage og olje på lerret
92x162
Signert og datert nede t.h.: Knoff 84
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Collage og olje på lerret
92x162
Vurdering