Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Knoff, Johan(1935-)
Bari i Roma II 1984

Collage og olje på lerret
92x162
Signert og datert nede t.h.: Knoff 84

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00