Enger, Erling(1899-1990)
Kvinne i åkerlandskap 1943
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
46x55
Vurdering