Schultz, Alexander(1901-1981)
Hus i landskap 1972
Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -72
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
47x55
Vurdering