Aulie, Reidar(1904-1977)
Kirke og fabrikkbygninger
Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Aulie
Signert og påtegnet med utydelig tittel på baksiden av platen, samt påtegnet 59.
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00