Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Kirke og fabrikkbygninger

Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med utydelig tittel på baksiden av platen, samt påtegnet 59.

Vurdering
NOK 25 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00