Sparre, Victor(1919-2008)
Over Paris hustak 1955
Olje på plate
41x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Victor Smith Paris 55
Påtegnet med tittel, signert og datert, på baksiden av platen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 183.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 13 000