Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Mit Vindu mot Gare Montparnasse, Paris

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: J Rian

Påtegnet med tittel, årstall 1934 og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000