Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Komposisjon 1969
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
49x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering