Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1969
Olje på lerret
49x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
49x60
Vurdering