Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kvinne ved vindu Paris 1932
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne ved vindu Paris 1932

Olje på plate
32x34
Signert nede t.h.: J Rian. Stedsbestemt og datert nede på midten: Paris 1932

Påtegnet på baksiden av platen: Malt paa Hotel St Malo Rue d Odessa II Paris. Vinteren 1932.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000