Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Nord-Norge

Olje på lerret
54x70
Signert nede t.h.: Th. Holmboe

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 13 500