Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Knephauglia, Råsjøen, Hakadal 1948

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: HS 48

Påtegnet med tittel, samt: "Tilhører Willi Midelfart" på baksiden.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 44 000