Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Johannessen, Jens(1934-)
Blomster i kanne

Olje på lerret, oppklebet på plate
89x33
Signert nede t.v.: JJ.

Påtegnet på baksiden av platen: Habas, France JJ OPLx3.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00