Johannessen, Jens(1934-)
Blomster i kanne
Olje på lerret, oppklebet på plate
89x33
Signert nede t.v.: JJ.
Påtegnet på baksiden av platen: Habas, France JJ OPLx3.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
89x33
Signert nede t.v.: JJ.
Vurdering
NOK 200 000