Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne ved vindu

Olje på plate
50x42
Signert nede t.h.: J Rian

Signert og påtegnet på baksiden av platen: Skisse fra ca 1934 - 1935.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 40 000