Fjell, Kai(1907-1989)
Eksamen
Litografi, lysmål
52x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 18/290. Fra 1982.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000 med forbehold
Litografi, lysmål
52x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering