Kavli, Arne(1878-1970)
Sittende kvinne i hagetrapp
Olje på lerret
56x61
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 200 000–250 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 215 000
Olje på lerret
56x61
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 200 000–250 000