Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Junikveld

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: K Tveter

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 15 500