Tveter, Kåre(1922-2012)
Junikveld
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: K Tveter
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: K Tveter
Vurdering