Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne og katt 1983
Akvarell og tusj på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 83
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 9 500
20x28
Vurdering