Fjell, Kai(1907-1989)
Vår 1969
Akvarell, blyant og tusj på papir
27x33
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
27x33
Vurdering