Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Så kom solen 1981

Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: J Rian 81

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000