Rian, Johs.(1891-1981)
Så kom solen 1981
Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: J Rian 81
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: J Rian 81
Vurdering