Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende mandeltre 1918
Olje på lerret
48x65
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
48x65
Vurdering